KĀ TAS NOTIEK?

Tu sper pirmo soli un sazinies ar mani (sadaļa KONTAKTI). Šajā brīdī nav nepieciešams, ka izvēlies noteiktu koučinga programmu vai sesiju skaitu. Svarīgi, ka esi gatavs/-a savā dzīvē ko mainīt - par norisi mēs vienosimies.


Iepazīšanās sarunā parasti pa telefonu vai caur videozvanu (apmēram 15-20 minūtes) mēs iepazīstamies un saprotam, vai mūsu "ķīmija" saskan, vai var rasties savstarpēja uzticēšanās viens otram un vai vēlamies strādāt kopā. Svarīgi ir saprast, ka sajūti ar mani viena līmeņa partnerību un ka koučings un mani aprakstītie risinājumi ir piemērotākais veids Tavai situācijai (psihoterapeitiskas vai medicīniska rakstura tēmas šeit nevar tikt risinātas). Šajā pirmajā sarunā mēs aptuveni definējam Tavu problēmsituāciju, vienojamies par koučinga norisi, koučinga sesiju ilgumu un citas praktiskus jautājumus. Saruna bez maksas.

Turpmākās koučinga sesijas ilgst 60 vai 90 minūtes (kā esam vienojušies). Pēc katras sesijas Tu vari izlemt, kad turpināt nākamo sesiju, tomēr ieteikums ilgstpējīgam risinājumam ir regulāras 2-3 sesijas divu mēnešu laikā. Ja tās nav koučinga programmas, tad sesiju skaits ir atkarīgs no Tavas problēmsituācijas (par skaitu mēs vienosimies pirmajā koučinga sesijā). Sesijas notiek klātienē vai attālināti online vidē.

Katras sesijas nobeigumā mēs pārrunājam tās norisi un nepieciešamības gadījumā definējam mērķus. Pēc katras sesijas Tu veic norēķinus par koučingu.

Vienmēr ievēroju stingru konfidencialitāti - trešajām pusēm netiek atklāta informāciju par klientu (arī potenciāliem klientiem nē), ne tikšanās gaita, ne saturs, ne arī rezultāti. Koučings nozīmē konfidenciālas attiecības starp klientu un mani.

TAVS LAIKS & TAVA TELPA

Jebkas, kas mums liek mainīties, ir grūts darbs, jo jāmaina ierastās domu "taciņas" un jārada jauni risinājumi, pie kuriem tā uzreiz nemaz nevar pierast. Koučings ir ideāls instruments šajā ceļā, jo rada neitrālu, atbalstošu un brīvas domas vidi.

Tavs laiks un Tava telpa mūsdienās ir kaut kas ekskluzīvs. Bet tikai tā Tu pats vari kļūt par savas dzīves pavēlnieku un atrast patieso balansu sevī. Tas noteikti iedvesmo un spārno, pie tam noturīgi un ilgspējīgi! 

IZVĒLIES SEV PIEMĒROTĀKO SESIJU PROGRAMMU:

INDIVIDUĀLS KOUČINGS

Ja esi iestrēdzis darbos vai pārdomās, ja viss liekas pārāk neskaidrs...  un vēlies atgūt sakārtotību, skaidrību un virzību.

 • sesija 60 minūšu garumā 
 • jebkurā laikā var pāriet uz citām koučinga sesiju programmām 
 • vienas sesijas izmaksas: 75

3 VAI 5 SESIJU CIKLS

Koučinga sesiju programma, kas ideāli piemērota darba vai personīgajām attiecībām: mērķtiecīgākai izaugsmei,  konfliktsituāciju vai šķēršļu apzināšanai. Tu iegūsi spēcīgāku iekšējo nostāju un jaunu skatījumu.

 • Individuāli pielāgotas sesijas (60 vai 90 minūtes)
 • Apmaksu iespējams sadalīt
 • Izmaksas par 3 sesiju ciklu: 60 min. sesijas (3x) 210 / 90 min. sesijas (3x) 300€ 
 • Izmaksas par 5 sesiju ciklu: 60 min. sesijas (5x) 325€ / 90 min. sesijas (5x) 500€


ŠOBRĪD VISIECIENĪTĀKAIS SESIJU FORMĀTS: 3-5 sesijas 1 stundas garumā

KARJERA & PROFESIONĀLĀ IZAUGSME

KOUČINGS, TRENIŅI, DARBA SESIJAS: 1-2 SESIJAS

Noderēs, ja esi jaunu profesionālo izaicinājumu priekšā un vēlies kvalitatīvi pieteikties darbā. Ja būs nepieciešams, varēsi sagatavoties pārliecinošai intervijai ar darba devēju, izceļot savas stiprās un profesionālās prasmes.

 • katra sesija ilgst 60 minūtes
 • vienas sesijas izmaksas: 75€; divu sesiju izmaksas: 140
 • Iespējamās tēmas: CV izvērtēšana, ieteikumi profesionālai sagatavošanai
 • Treniņi un prasmju stiprināšana: darba interviju treniņš, sagatavošanās jauniem pienākumiem,
 • u.c. individuāli pielāgotas tēmas

PERSONĪGAIS KOUČS

Visaptveroša un intensīva, bet iespaidīga sistēmiskā koučinga programma - sastrēgumu apzināšanās, jaunu risinājumu definēšana un ilgtspējīga mērķu sasniegšana, kā arī  pārmaiņas apziņā par savu iekšējo resursu sistēmu.

 • 12  individuālas sesijas
 • Ir vērts veltīt sev 100% laiku, lai apzinātos sevi par 100%.
 • Individuālam plānam un izmaksām lūgums sazināties personīgi

5-DIMENSIJU-PROGRAMMA

Ja Tavā dzīvē ir situācijas, kurās atkārtojas līdzīgas sajūtas, notikumi, sarunas, tad ir vērts apzināti novākt konkrētos šķēršļus un padziļināti atklāt savus apslēptos resursus. Šī programma ir komplekss risinājums 5 metodiskos etapos. 
 • Šveicē radīta, zinātniski validēta programma 5 dzīves dimensijām, apzinātajam un (vēl) neapzinātājam uztveres līmenim.
 • 8-9 sesijas pa 90 minūtēm (vai vienojoties 3-4 h blokos)
 • par norisi un apmaksu lūgums sazināties individuāli

KOUČINGS notiek omulīgā un ērtā vidē Valmieras sirdīJa Tu dzīvo tālāk nekā 60 km no Valmieras, piedāvāju tikties Tev tuvākā pilsētā (viesnīcā, birojā vai tml.), mēs vienosimies par garāku sesijas ilgumu, papildizmaksu sadalījumu.

Kāpēc esmu klātienes koučinga piekritēja? Lielākoties koučinga tēmas skar mūsu iekšējo un dziļo patību, tāpēc pret Tevi attiecos cieņpilni un atbildīgi. Neitrāla vide daudz godīgāk un efektīvāk ļauj paraudzīties uz sevi, uz problēmsituāciju, uz apstākļiem un apkārtējiem. Bez tam tā ir vieta & telpa, kur netraucēti būt (īpaši šobrīd aktuāli, kad privātajās četrās sienās notiek arī skola, darbs, lekcijas,...). Ja spriedze  kļūst akūta, tikai neitrāla vide ļauj domāt, just un "sazemēties" ar sevi. 

Ārkārtas situācijās - ārkārtas risinājumi: ONLINE sesijas. Saprotams, ka veselīga attieksme pret sevi un apkārtējiem šobrīd ir ļoti svarīga, tāpēc aicinu atrast netraucētu telpu & laiku (cik maksimāli tas iespējams) un mēs risināsim Tavu koučinga situāciju tikpat efektīvi kā klātienē. Vajag tikai ļauties un koncentrēties uz svarīgāko - uz sevi pašu. Iespējamie online veidi: Skype, Zoom, Facetime. 

KOUČINGA METODES

 • Savā darbībā izmantoju plaša spektra koučinga metodes, kas, galvenokārt, balstītas vērtībās, mērķos, balansā starp racionālo un emocionālo. Savu profesionalitāti uzturu regulāri mācoties, lasot profesionālo literatūru, apmainoties pieredzē ar citiem koučiem.
 • Šveices institūta Coach Akademie Schweiz metodes balstās uz zinātniski validētu (!), ilgtspējīgu un skaidri strukturētu koučinga modeli St.Galler-Coaching-Modell (SCM)®. Tai ir būtiska atšķirība no daudzām citām koučinga metodēm: primāri cilvēkam nevis jāfokusējas uz savu ikdienas mērķu sasniegšanu (jo citādi tie jau sen un viegli būtu sasniegti), bet gan jāvairo pamatu pamats - savas individuālās vērtības. Un tas piemērojams arī biznesa koučinga jomā. CoachAkademieSchweiz ir ICI akreditēta mācību iestāde.
 • Pasaulē vadošās asociācijas ICF (International Coaching Federation) akreditētās apmācību metodes palīdz strukturētāk strādāt ar konkrētu problēmu vai mērķi.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR KOUČINGU

      
      SPIED ŠEIT