Karjerai & profesionālajai izaugsmei

KARJERAS & PROFESIONĀLĀS IZAUGSMES KOUČINGS. INTERVIJU TRENIŅI UN KARJERAS KONSULTĀCIJAS.

Es sniedzu Tev atbalstu visās tēmās ap profesionālo darbību un karjeru - bieži te stāsts ir arī par praktisku turpmāko soļu plānošanu un to sasaisti ar Tavām vērtībām un personīgajiem mērķiem. 

Mana sirdslieta ir cilvēki, attīstība, izaicinājumi un motivācija. Esmu ļoti pieredzējusi un specializējusies profesionālās pārrorientēšanās un karjeras plānošanas jautājumos. Kopā ar jauna darba interesentu/meklētāju es izstrādāju darba meklēšanas stratēģiju, mūsdienīgi pilnveidoju darba pieteikuma dokumentus un sagatavoju darba intervijai. 

IESPĒJAMĀS KARJERAS KOUČINGA TĒMAS:

JAUNAS DARBA IESPĒJAS 

  • Tu vēlies profesionālas pārmaiņas, bet nezini, kādas ir Tavas iespējas un kādi soļus spert? 
  • Vai varbūt pēc pārtraukuma plāno atsākt darba gaitas un meklē sev piemērotāko? 

Koučingā Tu apzināsi savas vērtības un mērķus, savas stiprās puses un talantus. Koučinga procesa nobeigumā Tev būs lielāka skaidrība par Tavu profesionālo virzību, piemērotāko darba vidi un Tu zināsi savus nākamos soļus.

KARJERAS PLĀNOŠANA 

  • Tu plāno uzsākt darbu vai varbūt esi jau ar darba pieredzi un nu vēlies sistemātiski un stratēģiski  saplānot savu karjeru? 
  • Vai varbūt esi pastrādājis un saproti, ka dzīvē nepietiek ar vienu profesiju - un tagad meklē jaunus variantus? 
  • Varbūt tēmē uz vadītāja amatu?

Koučingā mēs apkopojam Tavu līdzšinējo pieredzi un zināšanas, un definējam Tavu potenciālu un attīstības laukus. Tu nofokusēsi savus mērķus un tādejādi droši varēsi spert nākamos karjeras soļus.

PROFESIONĀLS CV & DARBA DOKUMENTI

Tu zini savu mērķēto amatu un zini, kāds darba devējs Tev ir piemērots. Tagad vēlies pieslīpēt savu CV, uzlabot savu uzstāšanos, lai esi pārliecināts un vislabāk sagatavojies kandidāts?

Lai izceltos no konkurentiem, kopīgā sesijā mēs izstrādāsim pārliecinošu darbā pieteikšanās stratēģiju. 

Sākot no Tavu pieteikšanās dokumentu pilnveidošanas un darba meklēšanas kanālu identificēšanas līdz pat darba intervijas sagatavošanās procesam.

IZAUGSME SAREŽĢĪTĀ DARBA VIDĒ  

  • Tev ir sarežģīta situācija ar vadītāju vai ar kolēģiem? 
  • Tev liekas, ka tāpēc Tava izaugsme stagnē?

Cēloņi bieži paslēpušies atšķirīgā izpratnē par vērtībām, nepietiekamā skaidrībā par lēmumiem vai vadīšanu, kā arī komunikācijas problēmās. 

Koučings rada nepieciešamo konfidenciālo telpu, lai mērķtiecīgi strādātu pie šīm tēmām.